Temperature Field (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Fields
eo: Kampoj

en: Scale
eo: Skalo

en: node
eo: nodo

en: Select list
eo: Selekta listo

en: Precision
eo: Precizo

en: - Select a value -
eo: - Selektu valoron -
