Temperature Field (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Fields
eu: Eremuak

en: node
eu: nodoa

en: Select list
eu: Aukeratu zerrenda

en: Unformatted
eu: Formaturik gabe

en: About
eu: (r)i buruz

en: Only numbers are allowed in %field.
eu: %field zenbakiak bakarrik onartzen dira.

en: - Select a value -
eu: - Balioa aukeratu -
