Temperature Field (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Fields
fr: Champs

en: Scale
fr: Échelle

en: node
fr: nœud

en: Temperature
fr: Température

en: Select list
fr: Liste de sélection

en: Unformatted
fr: Non mis en forme

en: Precision
fr: Précision

en: About
fr: À propos

en: Only numbers are allowed in %field.
fr: Seuls les nombres sont autorisés dans %field.

en: - Select a value -
fr: - Choisir une valeur -

en: Increments
fr: Incréments
