Temperature Field (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Fields
hr: Polja

en: Scale
hr: Skaliraj

en: Temperature
hr: Temperatura

en: Select list
hr: Lista odabira

en: Unformatted
hr: Neformatirano

en: Precision
hr: Preciznost

en: About
hr: Opis

en: Only numbers are allowed in %field.
hr: Samo su brojevi dopušteni u %field.

en: - Select a value -
hr: - Izaberite vrijednost -
