Temperature Field (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Fields
hu: Mezők

en: Scale
hu: Aránytartó méretezés

en: node
hu: tartalom

en: Temperature
hu: Hőmérséklet

en: Select list
hu: Legördülő lista

en: Unformatted
hu: Formázatlan

en: Precision
hu: Pontosság

en: About
hu: Leírás

en: Only numbers are allowed in %field.
hu: %field mező csak számokat tartalmazhat.

en: Minimum Value
hu: Legkisebb érték

en: Maximum Value
hu: Legnagyobb érték

en: - Select a value -
hu: - Érték kiválasztása -
