Temperature Field (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ku: - هیچ -

en: node
ku: گرێ

en: Unformatted
ku: فۆرمات نەکراو

en: About
ku: دەربارە

en: Only numbers are allowed in %field.
ku: تەنها ژمارە ڕێگایان پێدراوە لە خانەی %field.

en: - Select a value -
ku: - نرخێک هەڵبژێرە -
