Temperature Field (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Fields
lv: Lauki

en: Scale
lv: Mērogot

en: node
lv: mezgls

en: Temperature
lv: Temperatūra

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Unformatted
lv: Neformatēts

en: Precision
lv: Precizitāte

en: About
lv: Par

en: - Select a value -
lv: - Izvēlieties vērtību -
