Temperature Field (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Fields
pt: Campos

en: Scale
pt: Escala

en: node
pt: nó

en: Select list
pt: Lista de seleção

en: Unformatted
pt: Sem formato

en: Precision
pt: Precisão

en: About
pt: Sobre

en: - Select a value -
pt: - Selecione um valor -
