Temperature Field (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Fields
sk: Polia

en: Scale
sk: Škálovať

en: node
sk: obsah

en: Temperature
sk: Teplota

en: Select list
sk: Výberové pole

en: Unformatted
sk: Neformátovaný

en: Precision
sk: Presnosť

en: About
sk: Informácie o

en: Only numbers are allowed in %field.
sk: V poli %field sú povolené iba čísla.

en: - Select a value -
sk: - Zvoľte hodnotu -
