Temperature Field (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Fields
sv: Fält

en: Scale
sv: Skala

en: node
sv: nod

en: Temperature
sv: Temperatur

en: Select list
sv: Rullgardinsmeny

en: Unformatted
sv: Oformaterad

en: About
sv: Om

en: Only numbers are allowed in %field.
sv: Endast siffror är tillåtna i %field.

en: - Select a value -
sv: - Välj ett värde -
