Temperature Field (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Fields
tr: Alanlar

en: Scale
tr: Ölçek

en: node
tr: düğüm

en: Temperature
tr: Sıcaklık

en: Select list
tr: Seçim listesi

en: Unformatted
tr: Biçimlenmemiş

en: Precision
tr: Kesinlik

en: About
tr: Hakkında

en: Only numbers are allowed in %field.
tr: %field alanında sadece sayılar kullanılabilir.

en: - Select a value -
tr: - Bir değer seçiniz -
