Temperature Field (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: - None -
vi: - Không -

en: Fields
vi: Các trường

en: Scale
vi: Co dãn

en: Temperature
vi: Nhiệt độ

en: Select list
vi: Danh sách chọn

en: Unformatted
vi: Chưa định dạng

en: Precision
vi: Độ chính xác

en: About
vi: Giới thiệu

en: Only numbers are allowed in %field.
vi: Trường %field chỉ chấp nhận các số.

en: Minimum Value
vi: Giá trị tối thiểu

en: Maximum Value
vi: Giá trị tối đa

en: - Select a value -
vi: - Chọn một giá trị -
