Temperature Field (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: - None -
ca: - Cap -

en: Fields
ca: Camps

en: Scale
ca: Escalar

en: Temperature
ca: Temperatura

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: Unformatted
ca: Sense format

en: Precision
ca: Precisió

en: About
ca: Detalls

en: Only numbers are allowed in %field.
ca: Només es permeten números a %field.

en: - Select a value -
ca: - Seleccioneu un valor -
