Temperature Field (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: - None -
cs: - Nic -

en: Fields
cs: Pole

en: node
cs: uzel

en: Temperature
cs: Teplota

en: Select list
cs: Seznam

en: Unformatted
cs: Neformátováno

en: Precision
cs: Přesnost

en: About
cs: Popis

en: Only numbers are allowed in %field.
cs: V poli %field jsou povoleny pouze číslice.

en: - Select a value -
cs: -Vybrat hodnotu -
