Temperature Field (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Fields
fi: Kentät

en: Scale
fi: Skaalaa

en: node
fi: solmu

en: Temperature
fi: Lämpötila

en: Select list
fi: Valintalista

en: Unformatted
fi: Muokkaamaton

en: Precision
fi: Tarkkuus

en: About
fi: Tietoja

en: Only numbers are allowed in %field.
fi: Vain numerot ovat sallittuja kentässä %field

en: Minimum Value
fi: Minimiarvo

en: Maximum Value
fi: Maksimiarvo

en: - Select a value -
fi: - Aseta arvo -
