Temperature Field (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Scale
hy: Մասշտաբ

en: Unformatted
hy: Չֆորմատավորված

en: Precision
hy: Ճշգրտություն

en: - Select a value -
hy: -Ընտրել արժեքը-
