Temperature Field (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Fields
it: Campi

en: Scale
it: Scala

en: node
it: nodo

en: Temperature
it: Temperatura

en: Select list
it: Elenco di selezione

en: Unformatted
it: Non formattato

en: Precision
it: Precisione

en: About
it: Informazioni

en: Only numbers are allowed in %field.
it: Nel campo %field sono consentiti solo numeri.

en: - Select a value -
it: - Selezionare un valore -
