Temperature Field (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: - None -
ja: - なし -

en: Fields
ja: フィールド

en: Scale
ja: スケール

en: node
ja: ノード

en: Select list
ja: 選択リスト

en: Unformatted
ja: 未フォーマット

en: Precision
ja: 精度

en: About
ja: アバウト

en: Only numbers are allowed in %field.
ja: %field には数字だけが許されています。

en: - Select a value -
ja: - 値を選択してください -
