Temperature Field (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Fields
jv: Field

en: Scale
jv: Skala

en: Select list
jv: Daftar pilih

en: Unformatted
jv: Tanpa formatan

en: Precision
jv: Ketepatan

en: About
jv: Ngenani

en: Only numbers are allowed in %field.
jv: Namung angka sing oléh diisékna nang field %field.

en: - Select a value -
jv: - Pilihānā biji -
