Temperature Field (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Scale
km: មាត្រ​ដ្ឋាន

en: node
km: ថ្នាំង

en: Select list
km: ជ្រើស​បញ្ជី

en: Unformatted
km: ដែល​មិន​បាន​ធ្វើ​ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Precision
km: ចំនួន​ខ្ទង់

en: About
km: អំពី

en: Only numbers are allowed in %field.
km: មាន​តែ​លេខ​ប៉ុណ្ណោះ​នឹង​ត្រូវ​អនុញ្ញាត​នៅ​ក្នុង​ %field ។

en: - Select a value -
km: - ជ្រើស​តម្លៃ​មួយ -
