Temperature Field (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Fields
ru: Поля

en: Scale
ru: Масштабирование

en: node
ru: материал

en: Temperature
ru: Температура

en: Select list
ru: Список выбора

en: Unformatted
ru: Без форматирования

en: Precision
ru: Точность

en: About
ru: Информация

en: Only numbers are allowed in %field.
ru: В поле %field разрешено вводить только цифры.

en: - Select a value -
ru: - Выберите значение -
