Temperature Field (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Scale
sl: Skaliraj

en: node
sl: vozlišče

en: Unformatted
sl: Neoblikovano

en: Precision
sl: Natančnost

en: About
sl: O modulu
