Temperature Field (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ug: يوق

en: Scale
ug: شكالا

en: node
ug: نۇقتا

en: Unformatted
ug: فورماتلانمىغان

en: About
ug: ھەققىدە
