Temperature Field (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: - None -
az: - heç nə -

en: Fields
az: Sahələr

en: Scale
az: Ölçüsünü dəyişmək

en: node
az: material

en: Select list
az: Siyahı seçin

en: Unformatted
az: Formatlaşdırılmamış

en: Precision
az: Dəqiqlik

en: About
az: Haqqında
