Temperature Field (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Fields
de: Felder

en: Scale
de: Skalierung

en: node
de: Beitrag

en: Temperature
de: Temperatur

en: Select list
de: Auswahlliste

en: Unformatted
de: Unformatiert

en: Precision
de: Genauigkeit

en: About
de: Über

en: Only numbers are allowed in %field.
de: Im Feld %field sind nur Ganzzahlen zulässig.

en: Minimum Value
de: Mindestwert

en: Maximum Value
de: Höchstwert

en: - Select a value -
de: - Wert wählen -
