Temperature Field (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Fields
fa: فیلدها

en: Scale
fa: مقیاس

en: node
fa: محتوا

en: Select list
fa: فهرست انتخاب

en: Unformatted
fa: قالب‌بندی نشده

en: Precision
fa: دقت

en: About
fa: درباره

en: Only numbers are allowed in %field.
fa: در %field فقط اعداد مجاز هستند.

en: - Select a value -
fa: - یک مقدار را انتخاب کنید -
