Temperature Field (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Scale
gu: માપ

en: Select list
gu: પસંદગી યાદી

en: Precision
gu: ચોકસાઇ

en: About
gu: વિશે
