Temperature Field (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Scale
hi: पैमाना

en: node
hi: नोड

en: Select list
hi: सूची का चयन करें

en: Unformatted
hi: असंरूपित

en: Precision
hi: सूक्ष्मता

en: About
hi: के बारे में

en: - Select a value -
hi: - किसी मान का चयन करें -
