Temperature Field (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Fields
oc: Camps

en: Scale
oc: Metre a l'escala

en: node
oc: nosèl

en: Select list
oc: Lista de seleccion

en: Unformatted
oc: Pas mes en forma

en: About
oc: A prepaus

en: Only numbers are allowed in %field.
oc: Sols los nombres son autorizats dins %field.

en: - Select a value -
oc: - Seleccionatz una valor -
