Temperature Field (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Scale
ro: Scalare

en: node
ro: nod

en: Temperature
ro: Temperatură

en: Select list
ro: Listă selecție

en: Unformatted
ro: Neformatat

en: Precision
ro: Precizie

en: About
ro: Despre

en: Only numbers are allowed in %field.
ro: În câmpul %field sunt permise numai numere.

en: - Select a value -
ro: - Selectați o valoare -
