Template Field (7.x-1.0-alpha23) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: File
ug: ھۆججەت

en: Label
ug: بەلگە

en: Text
ug: تېكىست

en: Color
ug: رەڭ

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: Rich Text Area
ug: مول تېكىست رايونى
