Template Field (7.x-1.0-alpha24) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Tags
ru: Теги

en: File
ru: Файл

en: Label
ru: Метка

en: Text
ru: Текст

en: Layout
ru: Макет

en: Color
ru: Цвет

en: String
ru: Строка

en: Template
ru: Шаблон

en: template
ru: шаблон

en: Hidden
ru: Скрытый

en: Attachments
ru: Вложения

en: File Upload
ru: Загрузка файла

en: Templates
ru: Шаблоны

en: Select
ru: Выбрать

en: Vertical Tabs
ru: Вертикальные вкладки

en: Option 1
ru: Вариант 1

en: Option 2
ru: Вариант 2

en: templates
ru: шаблоны

en: Libraries
ru: Библиотеки

en: Renderer
ru: Средство визуализации

en: -- Select --
ru: -- Выбор --

en: Add a template
ru: Добавить шаблон
