Template Field (7.x-1.0-alpha28) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: File
bn: ফাইল

en: Required
bn: অত্যাবশ্যক

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Color
bn: রং

en: Libraries
bn: লাইব্রেরী সমূহ
