Template Field (7.x-1.0-alpha29) - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: weight
lt: svoris

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: File
lt: Failas

en: Weight
lt: Svoris

en: Required
lt: Privalomas

en: Label
lt: Etiketė

en: Text
lt: Tekstas

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Expanded
lt: Išplėstas

en: Color
lt: Spalva

en: String
lt: Eilutė

en: Template
lt: Šablonas

en: Collapsible
lt: Sustumiamas

en: Collapsed
lt: Suskleistas

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: File Upload
lt: Failo įkėlimas

en: Templates
lt: Šablonai

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną

en: parent
lt: tėvas

en: Vertical Tabs
lt: Vertikalios kortelės

en: Fieldset
lt: Laukelių rinkinys

en: Libraries
lt: Bibliotekos

en: Weight for row @number
lt: Eilutės @number svoris

en: -Select-
lt: -Pasirinkti-
