Template Field (7.x-1.0-alpha29) - en to nl translation catalogue (31 entries)

en: weight
nl: gewicht

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Description
nl: Beschrijving

en: Tags
nl: Labels

en: File
nl: Bestand

en: Weight
nl: Gewicht

en: Required
nl: Verplicht

en: Text
nl: Tekst

en: Layout
nl: Lay-out

en: Expanded
nl: Uitgeklapt

en: Color
nl: Kleur

en: String
nl: Tekenreeks

en: Collapsible
nl: Inklapbaar

en: Collapsed
nl: Ingeklapt

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: File Upload
nl: Bestandsupload

en: Select
nl: Selecteren

en: Add another item
nl: Item toevoegen

en: parent
nl: bovenliggend

en: Field Name
nl: Veldnaam

en: Vertical Tabs
nl: Verticale tabs

en: Absolute
nl: Absoluut

en: Fieldset
nl: Veldengroep

en: Option 1
nl: Optie 1

en: Option 2
nl: Optie 2

en: Libraries
nl: Bibliotheken

en: Weight for row @number
nl: Gewicht voor regel @number

en: -- Select --
nl: -- Selecteer --

en: -Select-
nl: -Selecteer-
