Template Field (7.x-1.0-alpha29) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: weight
si: බර

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: File
si: ගොනුව

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති
