Template Field (7.x-1.0-alpha29) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: weight
sk: váha

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Tags
sk: Značky

en: File
sk: Súbor

en: Weight
sk: Váha

en: Required
sk: Povinné

en: Label
sk: Označenie

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Expanded
sk: Rozbalené

en: Color
sk: Farba

en: String
sk: Reťazec

en: CSS
sk: CSS vzhľad

en: Template
sk: Šablóna

en: Collapsible
sk: Zbaliteľné

en: Collapsed
sk: Zbalené

en: Hidden
sk: Skryté

en: Attachments
sk: Prílohy

en: File Upload
sk: Nahrávanie súboru

en: Select
sk: Zvoľte

en: Add another item
sk: Pridať ďalšiu položku

en: parent
sk: nadradený

en: Weight for row @number
sk: Váha riadku @number
