Template Field (7.x-1.0-alpha29) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака

en: Text
sr: Текст

en: Expanded
sr: Проширено

en: Color
sr: Боја

en: String
sr: Стринг

en: Template
sr: Шаблон

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Templates
sr: Шаблони
