Template Field (7.x-1.0-alpha30) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Expanded
dz: རྒྱ་འཕར་ཡོདཔ།

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་

en: String
dz: ཡིག་རྒྱུན།

en: Attachments
dz: མཉམ་སྦྲགས་ཚུ།

en: parent
dz: རྩ་ལག
