Template Field (7.x-1.0-alpha31) - en to be translation catalogue (34 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: weight
be: вага

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Tags
be: Катэгорыі

en: File
be: Файл

en: Weight
be: Вага

en: Required
be: Абавязкова

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: URL
be: Спасылка

en: Text
be: Тэкст

en: Expanded
be: Разгорнута

en: Owner
be: Уладальнік

en: Color
be: Колер

en: Role
be: Роля

en: String
be: Радок

en: Template
be: Шаблон

en: template
be: шаблён

en: Hidden
be: Схаваць

en: Attachments
be: Дадаткі

en: File Upload
be: Загрузіць файл

en: Select
be: Выбраць

en: Add another item
be: Дадаць іншы элемент

en: parent
be: бацькоўская

en: Vertical Tabs
be: Вертыкальныя табы

en: Weight for row @number
be: Вага для радка @number

en: -Select-
be: -Выбраць-

en: Add a template
be: Дадаць шаблон

en: Edit a template
be: Рэдагаваць шаблон

en: Revert a template
be: Аднавіць шаблон

en: Delete a template
be: Выдаліць шаблон
