Template Field (7.x-1.0-alpha31) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: weight
bg: Тегло

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Tags
bg: Таг

en: File
bg: Файл

en: Weight
bg: Тегло

en: Required
bg: Задължително

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Text
bg: Текст

en: Expanded
bg: Разгънато

en: Color
bg: Цвят

en: Role
bg: Роля

en: String
bg: Стринг

en: Template
bg: Шаблон

en: Hidden
bg: Скрит

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: Select
bg: Избери

en: parent
bg: родител
