Template Field (7.x-1.0-alpha31) - en to ca translation catalogue (36 entries)

en: Title
ca: Títol

en: weight
ca: amplada

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Tags
ca: Etiquetes

en: File
ca: Fitxer

en: Weight
ca: Pes

en: Required
ca: Necessari

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Layout
ca: Disposició

en: Expanded
ca: Expandit

en: Owner
ca: Propietari

en: Role
ca: Rol

en: String
ca: Cadena

en: Template
ca: Plantilla

en: template
ca: plantilla

en: Collapsible
ca: Col·lapsable

en: Collapsed
ca: Plegat

en: Hidden
ca: Ocult

en: Attachments
ca: Adjunts

en: File Upload
ca: Càrrega de fitxer

en: Templates
ca: Plantilles

en: Storage
ca: Emmagatzemament

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Add another item
ca: Afegeix un altre element

en: parent
ca: pare

en: Field Name
ca: Nom del camp

en: Vertical Tabs
ca: Pestanyes verticals

en: Absolute
ca: Absolut

en: Fieldset
ca: Conjunt de camps

en: Weight for row @number
ca: Pes de la fila @number

en: Field Template
ca: Plantilla de camp

en: -Select-
ca: -Selecciona-
