Template Field (7.x-1.0-alpha31) - en to et translation catalogue (37 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: weight
et: kaal

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Tags
et: Sildid

en: File
et: Manus

en: Weight
et: Kaal

en: Required
et: Kohustuslik

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Text
et: Tekst

en: Layout
et: Paigutus

en: Expanded
et: Laiendatud

en: Owner
et: Omanik

en: Color
et: Värv

en: Role
et: Roll

en: String
et: Sõne

en: Template
et: Mall

en: template
et: mall

en: Collapsed
et: Suletud

en: Hidden
et: Peidetud

en: Attachments
et: Manused

en: File Upload
et: Faili üleslaadimine

en: Storage
et: Ladu

en: Select
et: Vali

en: Add another item
et: Lisa uus

en: parent
et: peamine

en: Domains
et: Domeenid

en: Vertical Tabs
et: Vertikaalsed sakid

en: templates
et: mallid

en: Libraries
et: Teegid

en: Weight for row @number
et: Rea @number kaal

en: -- Select --
et: -- Vali --

en: -Select-
et: -Vali-

en: Remove Template
et: Eemalda mall
