Template Field (7.x-1.0-alpha31) - en to kn translation catalogue (26 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: weight
kn: ತೂಕ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: File
kn: ಕಡತ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Owner
kn: ಮಾಲಿಕ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: String
kn: ಸ್ಟ್ರಿಂಗ್

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ

en: Attachments
kn: ಲಗತ್ತುಗಳು

en: Templates
kn: ಮಾದರಿಗಳು

en: Storage
kn: ಶೇಖರಣೆ

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: parent
kn: ಮೂಲ

en: Field Name
kn: ಕ್ಷೇತ್ರದ ಹೆಸರು
