Template Field (7.x-1.0-alpha31) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: weight
ml: കനം

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Required
ml: അത്യന്താപേക്ഷിതം

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Color
ml: നിറം

en: String
ml: സ്ട്രിങ്ങ്
