Template Field (7.x-1.0-alpha31) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Tags
os: Тегтæ

en: File
os: Файл

en: Weight
os: Уæз

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан
