Template Field (7.x-1.0-alpha31) - en to te translation catalogue (20 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: weight
te: భారం

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: File
te: ఫైల్

en: Weight
te: భారం

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Color
te: రంగు

en: Role
te: పాత్ర

en: String
te: పదబంధం

en: Attachments
te: జోడింపులు

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: Vertical Tabs
te: నిలువు ట్యాబులు
