Template Field (7.x-1.0-alpha4) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: File
az: Fayl

en: Tag
az: Teq

en: Text
az: Mətn

en: String
az: Mətn

en: File Upload
az: Fayl yüklə

en: Select
az: Seçin

en: Vertical Tabs
az: Şaquli Tablar
