Template Field (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (28 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Tags
cs: Štítky

en: File
cs: Soubor

en: Weight
cs: Váha

en: Required
cs: Povinné

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Expanded
cs: Rozbaleno

en: Owner
cs: Vlastník

en: Color
cs: Barvy

en: String
cs: Řetězec

en: Template
cs: Šablona

en: Collapsible
cs: Sbalitelné

en: Collapsed
cs: Sbaleno

en: Hidden
cs: Skryté

en: Attachments
cs: Přílohy

en: File Upload
cs: Nahrát soubor

en: Storage
cs: Ukládání

en: Select
cs: Vybrat

en: Add another item
cs: Přidat další položku

en: parent
cs: nadřazený

en: Domains
cs: Domény

en: Fieldset
cs: Sada polí

en: Weight for row @number
cs: Váha pro řádek @number
