Template Field (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (48 entries)

en: Title
hu: Cím

en: weight
hu: súly

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Tags
hu: Címkék

en: File
hu: Fájl

en: Weight
hu: Súly

en: Required
hu: Szükséges

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: URL
hu: Webcím

en: Text
hu: Szöveg

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Expanded
hu: Nyitott

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Color
hu: Szín

en: Role
hu: Szerepkör

en: String
hu: Karaktersorozat

en: Template
hu: Sablon

en: template
hu: sablon

en: Collapsible
hu: Összecsukható

en: Collapsed
hu: Összecsukott

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Attachments
hu: Csatolmányok

en: File Upload
hu: Fájlfeltöltés

en: Templates
hu: Sablonok

en: Storage
hu: Tárolás

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Add another item
hu: Újabb elem hozzáadása

en: parent
hu: szülő

en: Domains
hu: Domének

en: Field Name
hu: Mező neve

en: Vertical Tabs
hu: Függőleges fülek

en: Absolute
hu: Abszolút

en: Fieldset
hu: Mezőcsoport

en: templates
hu: sablonok

en: Libraries
hu: Könyvtárak

en: Renderer
hu: Megjelenítő

en: Weight for row @number
hu: @number. sor súlya

en: -- Select --
hu: -- Kiválasztás --

en: -Select-
hu: -Kiválasztás-

en: Additional libraries
hu: További könyvtárak

en: - Select an input type -
hu: - Bemeneti típus kiválasztása -

en: Add new input
hu: Új bemenet hozzáadása

en: depth
hu: mélység

en: Owner Type
hu: Tulajdonos típus
